Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

OPTYMALIZACJA

Optymalizacja – metoda wyznaczania najlepszego (optymalnego) rozwiązania (poszukiwanie ekstremum funkcji) z punktu widzenia określonego kryterium (wskaźnika) jakości (np. kosztu, drogi, wydajności).

Stosuje się optymalizacje jedno i wielokryterialne. Optymalizacja wielokryterialna występuje w wielu różnych dziedzinach: w projektowaniu produktu i procesu produkcji, finansów, projektowaniu samolotów, w przemyśle chemicznym, projektowaniu samochodów, wszędzie tam gdzie optymalne decyzje muszą być podjęte w obecności kompromisów pomiędzy dwoma lub więcej sprzecznymi celami. Przykładem wielokryterialnej optymalizacji jest maksymalizacja zysków i minimalizacji kosztów produktu, maksymalizacja wydajności przy ograniczaniu zużycia paliwa pojazdu, czy też obniżenie masy urządzenia przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości poszczególnych jego komponentów.

Optymalizacja jest także zdefiniowana w badaniach operacyjnych, gdzie wykorzystywana jest do rozwiązywania praktycznych problemów (np. ekonomicznych).

W programowaniu komputerowym optymalizacja oznacza sposoby i metody poprawy kodu programu komputerowego by czas jego działania oraz wielkość pamięci potrzebnej do jego uruchomienia były jak najmniejsze.

Tak określa słowo optymalizacja strona wikipedia chce żebyś zrozumiał jak optymalizacja jest ważnym czynnikiem dla twojej strony a niestety z doświadczenia wiem że wiele film robiących strony internetowe zapomina o tym

Co zyskujemy przez optymalizacje strony?

Szybkość…. strona szybciej się wczytuję w przeglądarce co jest bardzo ważne nie każdy ma super szybki internet czasem internet mobilny potencjalni klienci mogą rezygnować z przeglądania strony

Pieniądze…. algorytm google zwraca uwagę na szybkość stron firma google udostępnia narzędzie do testów (https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/) strony działające sprawniej mają wyższe wyniki w wyszukiwarce przez co potencjalni klienci mogą łatwiej znaleźć naszą strone

Jeśli jesteś zainteresowany usługą optymalizacji twojej strony zapraszam do kontaktu

Wszystkie ze stron wykonywanych przeze mnie mają wykonywane optymalizacje

Przy usłudzę pozycjonowania optymalizacje strony wykonuje za darmo

Cechuje mnie spora elastyczność czasowa i cenowa co stanowi podstawę do owocnej współpracy. Współpracuję w ramach umów o dzieło, zleceń itp…  Jestem w stanie umówić się na dowolną formę. Efekt? Jak zwykle doskonały, tyle, że TANIEJ.

Zlecenia wykonuje jako freelancer. Działam na terenie Wielkopolski m. in. miejscowości: Poznań, Gniezno, Września oraz także w trybie online (na odległość)

Bo dobra reklama to zyski dla ciebie

Zapraszam do kontaktu!