Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Strony Internetowe

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych z użyciem wszelkich dostępnych obecne technologii wykorzystywanych w Internecie. Wszystkie moje projekty są zgodne ze standardami tworzenia stron internetowych.

Projekt prowadzi webmaster freelancer – stosuję więc indywidualne podejście i tworzę strony z pasją.

Projektuję strony internetowe wyróżniające się przejrzystością i łatwością obsługi. To właśnie te dwie cechy uważam za kluczowe dla stron www mających za zadanie zdobywanie nowych klientów i pozytywną reklamę produktów i usług.

Wykonane przeze mnie strony internetowe będą kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, tj. Internet Explorer, Firefox , Opera , Safari oraz Google Chrome.

Zdobyte doświadczenie zarówno przy projektach indywidualnych, jak i wykonywanych przy współudziale z największymi firmami webdeweloperskimi na rynku, pozwala mi doskonale zrozumieć istotę tworzenia stron internetowych. To wszystko sprawia, że wybierając mnie jako wykonawcę, stawiacie na profesjonalizm i jakość

Strony które wykonuje są dopasowane (responsywne) do urządzeń mobilnych oraz każda ze stron w ostatnim etapie prac jest optymalizowana co ułatwia jej promocje w wyszukiwarkach

Strony wykonywane są w standardach html5 wykonuje także strony na silnikach cms zapraszam do kontaktu

Cechuje mnie spora elastyczność czasowa i cenowa co stanowi podstawę do owocnej współpracy. Współpracuję w ramach umów o dzieło, zleceń itp…  Jestem w stanie umówić się na dowolną formę. Efekt? Jak zwykle doskonały, tyle, że TANIEJ.

Zlecenia wykonuje jako freelancer. Działam na terenie Wielkopolski m. in. miejscowości: Poznań, Gniezno, Września oraz także w trybie online (na odległość)

Bo dobra reklama to zyski dla ciebie

Zapraszam do kontaktu!