Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Strony Mobilne

Strona mobilna

Jest to strona stworzona specjalnie pod urządzenia mobilne. Od normalnej strony różni się okrojoną treścią oraz funkcjonalnością. To w zasadzie strona w pigułce, gdzie w przejrzysty i klarowny sposób przedstawiono to, co najistotniejsze w naszej ofercie. Taki minimalizm z jednej strony ułatwia nawigację po serwisie, z drugiej zmniejsza liczbę danych, które trzeba ściągnąć (ma to kolosalne znaczenie podczas korzystania z mobilnego internetu).

Strona Responsywna

Responsywność to z języka angielskiego elastyczność, czułość. Słowo to idealnie oddaje ideę stron responsywnych. W dużym skrócie oznacza to, że strona taka samoczynnie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu w urządzeniu, na którym jest aktualnie wyświetlana. Inaczej będzie zatem wyglądała na dużym ekranie komputera, inaczej na tablecie, a jeszcze inaczej w komórce. W dalszym ciągu będzie to jednak ta sama strona, z dokładnie tymi samymi treściami – oczywiście o ile sobie będziemy tego życzyli, bo tylko od nas zależy, co będzie wyświetlało się w danej wersji serwisu. Przy małej rozdzielczości ekranu możemy np. zrezygnować z wyświetlania zdjęć czy grafik lub całkowicie zmienić sposób nawigacji strony, by menu było bardziej czytelne i łatwiejsze w obsłudze.

Aplikacja

To zdecydowanie nowocześniejsze rozwiązanie od strony mobilnej. Dedykowana aplikacja pozwala na skorzystanie z wielu ciekawych rozwiązań (choćby geolokalizacji, pozwalającej na doprowadzenie nas przez GPS w telefonie do konkretnego miejsca, np. naszego sklepu bądź biura). Aplikacje pozwalają również na pracę w trybie off-line, a także na wyświetlenie istotnych dla nas komunikatów na głównym ekranie telefonu, dzięki czemu możemy bezpośrednio docierać do klienta.

Zmiana algorytmu google

Firma Google ogłosiła wprowadzenie algorytmu, który od 21 kwietnia 2015 r. będzie oceniać zgodność stron internetowych z urządzeniami mobilnymi i przekładać to na mobilne wyniki wyszukiwania.

Jeżeli zależy Ci na wysokich pozycjach w Google, a przede wszystkim na zadowoleniu Twoich klientów którzy będą przeglądać Twoją ofertę na urządzeniu mobilnym, skontaktuj się ze mną!

Cechuje mnie spora elastyczność czasowa i cenowa co stanowi podstawę do owocnej współpracy. Współpracuję w ramach umów o dzieło, zleceń itp…  Jestem w stanie umówić się na dowolną formę. Efekt? Jak zwykle doskonały, tyle, że TANIEJ. Zapraszam do kontaktu wykonuję strony responsywne aplikacje dla systemów Android oraz Apple ios oraz strony mobline zlecenia wykonuje jako freelancer. Działam na terenie Wielkopolski m. in. miejscowości: Poznań, Gniezno, Września